Love.Az
Canlı Futbol Nəticələri - LiveScore
Canli Futbol Nəticələri
Canlı Oyunlar
Yenilə
|
Hamısı
|
Canlı
|
Bitmiş
|
Dünən
|
Sabah
FRANSA: Lig 1 - Düşme - Playofflar
21:30
Rodez - Paris FC
-:-
ABD: USL League Two
02:00
Florida Elite - Brave SC
1:1
03:30
Tennessee - Birmingham 2
2:0
ALMANYA: Regionalliga Bayern - Düşme Grubu
64'
Eichstatt - Bamberg
0:0
ARJANTİN: Liga Profesional
01:00
Estudiantes - Dep. Riestra
2:0
01:00
San Lorenzo - Lanus
1:1
03:15
Racing Club - Argentinos Jrs
3:0
03:15
Rosario - Tigre
1:1
ARJANTİN: Primera Nacional
03:10
San Martin Tucuman - Patronato
2:0
03:30
CA Mitre - Brown Adrogue
1:0
22:05
Nueva Chicago - Ferro
-:-
ARJANTİN: Primera C - Apertura
21:30
Deportivo Paraguayo - Def. de Cambaceres
-:-
21:30
Mercedes - Puerto Nuevo
-:-
ARJANTİN: Reserve League - İlk etap
21:00
Banfield 2 - Ind. Rivadavia 2
-:-
21:00
Rosario Central 2 - San Lorenzo 2
-:-
23:00
Independiente 2 - Estudiantes 2
-:-
AVRUPA: European U17 Şampiyonası
18:00
Slovakya U17 - İsveç U17
0:0
18:00
Spain U17 - Portugal U17
1:2
30'
Fransa U17 - İngiltere U17
0:1
30'
İtalya U17 - Polonya U17
1:0
AVUSTRALYA: NPL Northern NSW
13:00
Dəyişilib
Broadmeadow - Maitland
-:-
AVUSTRALYA & OKYANUSYA: OFC Şampiyonlar Ligi
04:00
Ifira Black Bird (Van) - Magenta (Nca)
1:2
AVUSTURYA: Bundesliga - Konferans Ligi - Playofflar
Fasilə
Wolfsberger - Austria Vienna
0:1
AVUSTURYA: Salzburg
Fasilə
Grodig - Kuchl
2:0
BAE: BAE Pro Ligi
17:10
Al Nasr - Ajman
1:1
Fasilə
Al-Ahli Dubai - Bani Yas
1:1
Fasilə
Ittihad Kalba - Al Wasl
1:1
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
16:45
Isloch - FC Minsk
3:0
18:45
Slutsk - Neman
2:0
BOLİVYA: Division Profesional - Clasura
02:00
Royal Pari - Always Ready
0:2
22:00
Dəyişilib
Santa Cruz - GV San Jose
-:-
BOTSVANA: Premier League
16:00
Police XI - Nico United
2:1
BREZİLYA: Serie A
02:00
Dəyişilib
Sao Paulo - Cruzeiro
-:-
BREZİLYA: Serie B
03:00
Guarani - America MG
1:2
23:00
Chapecoense-SC - Ponte Preta
-:-
BREZİLYA: Serie C - İlk etap
02:00
Athletic Club - Aparecidense
1:0
02:00
Floresta EC - Figueirense
0:2
BREZİLYA: Serie D
02:15
Trem - Humaita
2:1
BREZİLYA: Goiano 2
01:00
Gremio Anapolis - Inhumas
1:2
BREZİLYA: Mineiro 2
02:00
Mamore - Caldense
0:0
BREZİLYA: Brasileiro U20
21:00
Bahia U20 - Palmeiras U20
-:-
BREZİLYA: Acreano U20
23:00
Galvez U20 - Rio Branco AC U20
-:-
BREZİLYA: Catarinense U20
21:00
Nacao U20 - Figueirense U20
-:-
BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
23:30
Fluminense K - Palmeiras K
2:0
02:00
Sao Paulo K - Flamengo K
2:1
BREZİLYA: Paulista Kadınlar
21:00
Sao Jose K - Bragantino K
-:-
BULGARİSTAN: Parva liga - Düşme Grubu
16:30
Etar - Botev Vratsa
1:1
18:45
Beroe - Lok. Sofia
0:3
21:00
Pirin Blagoevgrad - Hebar
-:-
BUTAN: Premier League
13:00
Tsirang - Samtse
2:3
CEZAYİR: 1.Küme
21:00
Oran - USM Alger
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL
18:30
Zlinsko - Frydlant n. O.
1:0
ÇİN: Super Ligi
14:00
Meizhou Hakka - Shenzhen Xinpengcheng
0:0
14:35
Henan Songshan Longmen - Shanghai Shenhua
1:2
14:35
Qingdao Hainiu - Beijing Guoan
1:1
14:35
Zhejiang Professional - Wuhan Three Towns
3:1
15:00
Nantong Zhiyun - Cangzhou
1:1
15:00
Tianjin Jinmen Tiger - Shandong Taishan
1:1
DANİMARKA: Süper Ligi - Şampiyona Playoffları
Fasilə
Aarhus - FC Copenhagen
3:1
DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF
23:00
Atlantico - Cibao
-:-
23:00
Delfines Del Este - Atletico Pantoja
-:-
DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
18:00
Kuzey Makedonya U19 - Karadağ U19
1:5
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
19:00
Alsbach (Ger) - Frankfurt (Ger)
0:11
Fasilə
Juchen-Garzweiler (Ger) - Mönchengladbach (Ger)
0:2
DÜNYA: Friendly International - Bayanlar
13:00
Fransa U16 K - İrlanda U16 K
0:1
13:00
Portekiz U16 K - Avusturya U16 K
0:4
EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
03:00
Tecnico U. - Orense
1:0
EKVADOR: Serie B
00:30
Cuniburo - San Antonio
-:-
ERMENİSTAN: Premier Lig
16:00
Pyunik - Noah
3:0
19:00
Ararat-Armenia - Shirak
1:1
ERMENİSTAN: First League
16:00
Mika Jerevan - Ararat 2
0:0
16:00
Nikarm - Alashkert 2
2:6
16:00
Onor - Urartu 2
0:6
ESTONYA: Meistr ligi
19:00
Flora - Kuressaare
1:0
FAROE ADALARI: Premier League
21:00
Skala Itrottarfelag - Klaksvik
-:-
FİNLANDİYA: Ykkonen
18:30
Klubi 04 - JJK Jyvaskyla
3:0
GAMBİYA: GFA League
69'
Banjul Utd - BST Galaxy
0:1
63'
Brikama U. - Team Rhino
0:0
64'
Marimoo - Wallidan
0:1
68'
Real Banjul - Samger
2:2
GİNE: Ligue 1
19:00
Ashanti GB - Sequence
-:-
19:00
Loubha - SOAR
-:-
GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
30'
TS Galaxy - Mamelodi
0:0
GÜNEY KORE: K League 2
13:30
Asan - Suwon Bluewings
1:0
13:30
Jeonnam - Cheongju Jikji
1:1
13:30
Seoul E-Land - Bucheon
1:1
HOLLANDA: Eredivisie - Düşme - Playofflar
21:00
Breda - FC Emmen
-:-
IRAK: Stars League
16:00
Al Minaa - Baghdad
0:2
18:15
Al Shorta - Al Karkh
2:1
45'
Al Wasat - Al Najaf
1:0
45'
Naft Al-Basra - Al Talaba
0:0
İRAN: Pro Lig
19:15
Dəyişilib
Foolad - Zob Ahan
-:-
19:15
Dəyişilib
Gol Gohar - Aluminium Arak
-:-
19:15
Dəyişilib
Malavan - Mes Rafsanjan
-:-
19:15
Dəyişilib
Nassaji Mazandaran - Esteghlal F.C.
-:-
19:15
Dəyişilib
Persepolis - Esteghlal Khuzestan
-:-
19:15
Dəyişilib
Peykan - Tractor-Sazi
-:-
19:15
Dəyişilib
Sanat-Naft - Shams Azar Qazvin
-:-
19:15
Dəyişilib
Sepahan - Havadar SC
-:-
İSRAİL: Ligat ha'Al - Şampiyona Playoffları
30'
H. Beer Sheva - M. Haifa
0:2
30'
H. Haifa - M. Tel Aviv
0:0
30'
Maccabi Bnei Raina - Sakhnin
1:0
İSVEÇ: Allsvenskan
Fasilə
Göteborg - Mjallby
0:0
İSVEÇ: İsveç Kupası - Elemeler
Fasilə
IFK Skovde - Tord
0:0
İSVİÇRE: Super Ligi - Düşme Grubu
21:30
Basel - Yverdon
-:-
21:30
Lausanne - Grasshoppers
-:-
21:30
Luzern - Lausanne Ouchy
-:-
İTALYA: Serie B - Playofflar
21:30
Catanzaro - Cremonese
-:-
İTALYA: Serie C - Promotion - Play Offs
21:30
Benevento - Torres
-:-
21:30
Catania - Avellino
-:-
21:30
Juventus U23 - Carrarese
-:-
21:30
Dəyişilib
L.R. Vicenza - Padova
-:-
İZLANDA: Besta deild karla
22:15
Breidablik - Stjarnan
-:-
22:15
Fram - Akranes
-:-
22:15
Kopavogur - Valur
-:-
İZLANDA: Division 1
22:15
Keflavik - Afturelding
-:-
KENYA: Super League
13:00
Mara Sugar - Rainbow
3:1
KOLOMBİYA: Primera B - Apertura - Dörtlü
23:00
Orsomarso - Real Cartagena
0:0
04:05
Tigres - Huila
0:1
23:30
Cucuta - Quindio
-:-
KOLOMBİYA: Liga Women
23:30
Alianza K - Inter Palmira K
1:0
00:00
Millonarios K - La Equidad K
3:1
02:00
Dep. Cali K - Pasto K
1:0
KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu
15:30
Etoile de Kivu - AC Rangers
-:-
17:30
Motema Pembe - Celeste
1:0
KUVEYT: Emir Cup
72'
Al Salmiya - Al Qadisiya
0:0
LETONYA: Virsliga
18:00
Metta - Tukums 2000
1:1
LİBYA: Premier Lig
18:00
Al Ittihad - Asswehly
0:1
18:00
Al Ittihad Misurata - Asaria
1:1
LİTVANYA: Kupası
18:00
Siauliai FA - Suduva
2:1pen
MAURİTİUS: Super League
17:30
Petite Riviere - Riviere Du Rempart
2:0
MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura-Playofflar
04:00
Tigres K - Club America K
1:0
06:00
Pachuca K - Monterrey K
2:4
MISIR: Premier Lig
16:00
Baladiyat El Mahalla - El Daklyeh
1:0
90+'
Ceramica Cleopatra - National Bank Egypt
1:0
90+'
El Gounah - El Gaish
0:0
MOZAMBİK: Mocambola
16:00
Brera Tchumene - Ferroviario Lichinga
1:1
MYANMAR: MNL League Cup
12:15
Ayeyawady - Dagon Port
1:1
12:30
Hantharwady Utd - Dagon
0:0
12:30
Ispe FC - Myawady
0:2
12:30
Yadanarbon - Thitsar Arman
1:2
NİJER: Super Ligue
18:30
Douanes Niamey - Sahel
1:2
NORVEÇ: OBOS-ligaen
Fasilə
Moss - Start
1:0
NORVEÇ: Division 2, avd 1
19:00
Lysekloster - Brann 2
4:3
Fasilə
V. Haugesund - Viking 2
1:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 2
17:00
Odd 2 - Sandnes 2
9:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 3
19:00
Skeid 2 - Sarpsborg 08 2
2:3
Fasilə
Mjondalen 2 - K. Oslo 2
0:3
NORVEÇ: Division 3 - Group 4
15:15
Rosenborg 2 - Strømsgodset 2
2:1
19:00
Stabaek 2 - Lillestrom 2
3:4
NORVEÇ: Division 3 - Group 5
19:00
Molde 2 - Kristiansund 2
5:2
NORVEÇ: Division 3 - Group 6
Fasilə
Sprint-Jeloy - Ham-Kam 2
1:1
ÖZBEKİSTAN: Super League
17:00
Bunyodkor - Lok. Tashkent
3:2
PARAGUAY: Primer Küme - Apertura
00:30
2 de Mayo - Ameliano
-:-
PARAGUAY: Division Intermedia
00:00
Resistencia - Rubio Nu
2:1
02:30
Independiente F.B.C. - Deportivo Santani
1:0
21:30
Atl. Tembetary - Encarnacion FC
-:-
21:30
Recoleta - 3 De Febrero
-:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00
Cajamarca - Sport Boys
2:4
04:00
Cienciano - U. de Deportes
0:0
PERU: Liga 2
23:15
Binacional - Comerciantes
2:0
SIRBİSTAN: Kupa
21:15
Crvena zvezda - Vojvodina
-:-
SİERRA LEONE: Premier League
19:30
Luawa - Freetown City
-:-
SLOVAKYA: Nike liga - Düşme Grubu
18:30
Petrzalka - Michalovce
2:1
SOMALİ: National league
15:30
Horseed - Heegan
1:1
SUUDİ ARABİSTAN: Division 1
17:55
Al Bukayriyah - Al Jandal
2:3
90+'
Al Taraji - Al-Qaisumah
1:3
64'
Jeddah - Al Ain
1:0
81'
Al Najma - Al-Faysaly
0:1
21:00
Al Adalah - Ohod
-:-
21:00
Al Batin - Al Arabi
-:-
21:00
Al Orubah - Al Jabalain
-:-
21:00
Al Safa - Al Kholood
-:-
ŞİLİ: Primera División
01:00
Cobresal - Coquimbo
2:3
01:00
Dəyişilib
U. Espanola - U. Calera
-:-
03:30
Huachipato - A. Italiano
0:1
ŞİLİ: Primer B
03:30
Limache - Arica
1:3
TANZANYA: Ligi Kuu Bara
16:00
JKT Tanzania - Azam
0:2
16:00
Kagera Sugar - Coastal Union
1:2
19:00
Simba - Geita Gold
4:1
URUGUAY: Primera Division - Apertura
02:00
Maldonado - Nacional
0:2
VİETNAM: V.Ligi 1
13:00
Gia Lai - Hong Linh Ha Tinh
2:1
13:00
Quang Nam - Binh Duong
2:1
15:15
Hanoi FC - Thanh Hoa
2:1
15:15
Ho Chi Minh - Cong An
2:1
VİETNAM: National League Women
11:30
Ha Noi 2 K - Son La K
2:3
11:30
Phong Phu Ha Nam K - Ho Chi Minh K
0:2
Ana Səhifə
Rəng Seçimi:
Passion Love